Brelok do kluczy ręcznie wykonany

Opublikowane przez Natalia w dniu

brelok z logo

W damskiej torebce znajduje się wiele niezbędnych rzeczy jednak w maminej to już jest wszystko. Dosłownie 😉 Nie wiem jak jest u Was, ale dla mnie znalezienie czegokolwiek graniczy z cudem. Największy kłopot zazwyczaj mam… i tu Was raczej nie zaskoczę bo z kluczami. Chyba większość z nas ma podobny problem 😉 Na rynku oczywiście jest mnóstwo zawieszek, modnych lisich kitek i tym podobnych breloczków do kluczy, ale można pokusić się o coś nieprzeciętnego.

Opisywany brelok do kluczy zaprojektowała oraz wykonała Pani Ola z ARTMODO. Wyprodukowany jest w całości ręcznie. Do jego stworzenia zostały użyte srebrne hematyty, zamszowy rzemień ekologiczny oraz metalowe zawieszki. Logo umieszczone zostało w przeźroczystym kaboszonie. Całość dopieszczono śliczną plecionką i modnym chwostem również wykonanym z rzemienia. Kompozycja w połączeniu bordo ze srebrem prezentuje się bardzo efektownie. Mocno przyciąga uwagę sowa, której błyszczący brzuszek zdobi kaboszon druzy z imitacją żywicy.

Każdy brelok przygotowywany jest przez Panią Olę indywidualnie. Możliwości konfiguracji jest wiele. Można do niego dobrać pompony, piórka, kamienie, chwosty, szersze bądź węższe plecionki, kaboszon w różnych wielkościach i kształtach z dowolnym napisem, grafiką lub, jak u mnie, z logo. Istnieje także możliwość personalizacji takiego breloczka do kluczy. 

Z taką zawieszką poszukiwania kluczy będą na pewno o wiele łatwiejsze. Brelok służyć może również jako ozdoba do torebki czy plecaka. Jego biżuteryjny charakter z pewnością sprawdzi się przyczepiony do eleganckiej torebki. Będzie modnym dodatkiem i ciekawym urozmaiceniem. 

ArtModo oprócz breloczków do kluczy oferuje bransoletki, wisiorki i kolczyki. Wszystkie przedmioty wykonane są pod indywidualne zamówienie i na pewno będą dostosowane do Waszych potrzeb. Pani Ola realizuje również projekty własne swoich klientów. Jeśli szukacie prezentu to myślę, że spersonalizowany breloczek do kluczy będzie ciekawym podarunkiem. Zwłaszcza jeśli umieścimy na nim coś wyjątkowego, charakterystycznego dla osoby obdarowanej. A Wy co sądzicie o taki prezencie? 🙂

Aby obejrzeć produkt bezpośrednio u producenta KLIKNIJ TU