Dębowa deska do krojenia

Opublikowane przez Natalia w dniu

dębowa deska do krojenia

Wybierając akcesoria kuchenne, zazwyczaj mają one pełnić głównie funkcję użytkową. Chcemy, aby były funkcjonalne, ale również służyły nam przez dłuższy czas. Oprócz tego powinny ładnie wyglądać i ozdabiać naszą kuchnię. Dębowa deska do krojenia, której poświęciliśmy dzisiejszy wpis to świetne rozwiązanie dla osób, które lubią naturalne materiały, estetykę w kuchni i produkty trwałe służące przez lata ;)

Dębowa deska do krojenia to dzieło ARGO WOODCRAFT. Zrobiona całkowicie ręcznie z twardej dębiny daje nam wysoką jakość produktu. Ten przedmiot charakteryzuje się również dużą trwałością oraz sporą wytrzymałością na działanie czynników mechanicznych. Solidne wykonanie zapewni możliwość użytkowania jej przez wiele lat. Nawet przy intensywnym wykorzystaniu takiej dębowej deski świetnie będzie ona wyglądać. Duża powierzchnia daje spore pole manewru bo oprócz samej możliwości krojenia, do której docelowo została zrobiona, można ją wykorzystać do serwowania przekąsek lub jako tacę do podawania śniadań do łóżka ;) Położona na pościeli leży stabilnie dzięki zastosowaniu drewna o grubości 4cm. Położony na niej np filiżanka bądź KUBEK CERAMICZNY nie chwieje się więc nie ma obawy, że zawartość wyleje się na naszą pościel :) Drewniane deski do krojenia są bardzo proste w czyszczeniu oraz pielęgnacji. Wystarczy co jakiś czas zaimpregnować je np. olejem kokosowym by móc cieszyć się nimi jeszcze przez długi czas.

debowa-deska-do-krojenia1Jak powstaje taka dębowa deska?

Tworzenie deski do krojenia jest wieloetapowe i zamyka się w przeciągu 6-7 dni. Wszystko zależy od poziomu skomplikowania takiego projektu. Pierwszym etapem jest samo cięcie drewna. Kolejnymi czynnościami są dwa procesy klejenia, które następują dzień po dniu. Następnie wykonywane jest obrabianie: frezowanie i szlifowanie materiału. Później dębowa deska do krojenia moczona jest w oleju, co także powtarza się następnego dnia. Ostatnim etapem produkcyjnym jest impregnacja specjalnym woskiem, na bazie wosku pszczelego i kokosowego, który właściciel Argo WoodCraft sam wykonuje. Możemy więc mieć stuprocentową pewność, że wyroby tej marki, oprócz tego że są niepowtarzalne to również i bezpieczne. Sama impregnacja nie jest szkodliwa, ponieważ nie stosuje się żadnych środków chemicznych.

debowa-deska-do-krojenia2Deski do krojenia to tylko nieliczne propozycje jakie oferuje Argo Woodcraft. Na ich stronie znajdziecie niebanalne rozwiązania i aranżacje wnętrz, niezwykle pomysłowe i designerskie. Ciekawe stoliki, półki czy szafki do łazienek, a wszystko to z pięknego, naturalnego drewna. Poza standardowymi produktami, firma głównie specjalizuje się w realizowaniu zamówień indywidualnych swoich klientów. Kochają wyzwania i produkty niepowtarzalne. Szukasz kreatywnego stolarza, który sprosta Twoim wymaganiom? Z czystym sumieniem polecić możemy Argo WoodCraft. Myślę, że podejmą się nawet mocno skomplikowanych i czasochłonnych projektów.

 

Aby obejrzeć produkt bezpośrednio u producenta KLIKNIJ TU


12 Komentarzy

Monix · 2018-08-20 o 20:20

Porządną deska do krojenia, to podstawa w kuchni, a ta wygląda rewelacyjnie 🙂

  Natalia · 2018-08-28 o 19:22

  tak jest naprawdę solidna 🙂

Bookendorfina Izabela Pycio · 2018-08-19 o 06:54

Chętnie przygarnęłabym taką deskę do mojej kuchni, nawet jeśli mam już kilka innych. 🙂

  Natalia · 2018-08-19 o 20:53

  Z pewnością by Ci się przydała 🙂 jest bardzo wielofunkcyjna 🙂

melodylaniella · 2018-08-13 o 21:54

Jaka piękna i wygląda tak porządnie! Jestem zachwycona!

  Natalia · 2018-08-14 o 18:51

  Na żywo jest jeszcze piękniejsza <3

Patrycja Dark Lady · 2018-08-13 o 20:33

Dziękuję za polecenie kreatywnego stolarza możliwe, że kiedyś skorzystam z jego usług

  Natalia · 2018-08-14 o 18:51

  Oj polecamy z czystym sumieniem. Widziałaś jakie cuda robi? 🙂

TosiMama · 2018-08-13 o 19:44

My kiedyś kupiliśmy taką porządną deskę, służy nam od dawna i ciągle wygląda pięknie.

  Natalia · 2018-08-14 o 18:52

  Prawda? Świetny zakup taka deska drewniana 🙂

Marta Kraszewska Rudym spojrzeniem · 2018-08-13 o 19:10

Porządna deska do krojenia jest mocno poszukiwana. U nas trzymają się dwie: bambusowa i druga chyba też jest bambusowa.

  Natalia · 2018-08-14 o 18:52

  Jednak drewno to drewno 🙂 robi robotę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *