Kostki drewniane z literami idealne do pokoju malucha

Opublikowane przez Gaba w dniu

drewniane kostki z literkami

Kiedy zbliża się jakaś okazja, jak np. urodziny czy Mikołajki, kolejny raz zastanawiamy się nad PREZENTEM dla dziecka. Bierzemy wówczas pod uwagę jego wiek, płeć oraz upodobania. Czasem zdarza się, że nie znamy do końca jego zainteresowań, albo nie wiemy, co już posiada w swoim dziecięcym pokoju. Jeśli i Wy również znów zastanawiacie się nad prezentem, dobrze trafiliście :) Chcemy przedstawić Wam wszechstronny upominek, jakim są kostki drewniane z literami. Z pewnością przypadną do gustu każdemu dziecku, a nawet i rodzicom.

Kostki drewniane z literami to wyrób firmy  DREWNIANE INSPIRACJE. Marka tworzy je ręcznie z wysuszonego drewna sosnowego. Do wyboru są dwa rozmiary: sześciany o boku 7 cm oraz trochę większe o boku 9,5 cm. Następnie rękodzielnik poddaje każdą kostkę dokładnej obróbce, która polega na ręcznym wyfrezowaniu danej litery alfabetu oraz wyszlifowaniu powierzchni. Finalnie drewniane sześciany są malowane nieszkodliwą i certyfikowaną farbą, bezpieczną dla dzieci. Kolor, jaki pokryje każdą kostkę, wybiera klient. Drewniane Inspiracje, których twórcą jest Pan Tomasz, dostosowują się pod każdym kątem do potrzeb klienta. Możecie więc być spokojni o to, że z pewnością dopasujecie kolorystykę do pokoju dziecka.

drewniane kostki z literkami

Trzy w jednym

Oczywiście wybór literek należy do zamawiającego, ponieważ bardzo często tworzy się z nich imię malucha, dla którego kostki są wykonywane. Wówczas mogą stworzyć one niepowtarzalną dekorację pokoju szkraba, kiedy jest jeszcze na tyle malutki, aby się nimi bawić. W późniejszym czasie z kolei mogą już posłużyć do zabawy oraz nauki. Kompletując cały zestaw liter, tworzących alfabet, z pewnością z takiego prezentu ucieszą się również i starsze dzieci. Aby dodatkowo zwiększyć możliwości tworzenia coraz to dłuższych wyrazów, litery mogą być wykonywane z dwóch stron. Wszechstronność tego unikatowego rękodzieła polega na tym, że ma ono wiele zastosowań: od funkcji dekoracyjnej, przez zabawową, a skończywszy na edukacyjnej.

drewniane kostki z literkami

 Drewniane Inspiracje oprócz ręcznie robionych kostek, tworzą również inne drewniane dzieła. Jeśli więc obdarowywany maluch kostki już posiada, to z pewnością znajdziecie tam inne piękne rzeczy, które ozdobią choćby pokój dziecka. Może przydałaby się półeczka na książki w kształcie chmurki albo jakiś ciekawy dekor, który określa pociechę? Firma jak najbardziej jest otwarta na Wasze wszelkie propozycje i potrzeby! Odwiedźcie ich i przekonajcie się, jak Wasze pomysły mogą zainspirować do stworzenia nowego, pięknego rękodzieła.

 

Aby obejrzeć produkt bezpośrednio u producenta KLIKNIJ TU


7 Komentarzy

irena omegard · 2018-12-03 o 18:08

Kiedyś dużo samemu robilo się dekoracji.W dzisiejszych czasa to tylko najwytrwalsi.

  Natalia · 2018-12-06 o 21:59

  Tak teraz więcej ludzi decyduje się na zakup 🙂 ale przez to inni mają pracę 😉

swiat karinki · 2018-11-27 o 08:45

Takie kostki są urocze w pokoju malca, ale z doświadczenia wiem że jak już dziecko podrośnie i są w jego zasięgu to nigdy już nie stoją tak jak by się chciało 😛

  Natalia · 2018-11-27 o 20:57

  hahaha czyli mówisz: trzymać z daleka od dzieci? 😀

Bookendorfina Izabela Pycio · 2018-11-27 o 07:34

Takie dekoracje dodają ciepła wnętrzom, a przy tym sympatycznie się na nie spogląda. 🙂

  Natalia · 2018-11-27 o 20:58

  Drewniane dekoracje zawsze wkomponują się we wnętrze 🙂 to prawda 🙂

Iza D · 2018-11-26 o 22:39

Piekne te kostki, idealne do pokoju malucha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *