Rustykalne dodatki- drewniane podkładki pod kubek

Opublikowane przez Natalia w dniu

drewniane podkładki pod kubek

Naturalne dodatki stają się coraz modniejsze we wnętrzach. Głównie króluje BAWEŁNA, kamień i drewno, które świetnie wygląda i wprowadza rustykalny klimat. Drewniane podkładki pod kubek, to mały, gustowny drobiazg. Wprowadza we wnętrze naturalny, sielski klimat. Właśnie takie dodatki handmade do wnętrza przedstawię w tym artykule.

Drewniane podkładki pod kubek to dzieło od DEERMYDEAR.  Można je stosować jako podkładki pod kubek, świeczkę, ale również postawione na regale świetnie prezentują się jako dekoracja. Te, które dzisiaj opisuję, wykonane są z plastrów drzewa brzozowego. Charakteryzują się grubą, jasną korą, a słoje drzewa są faliste i nieregularne. Taki wygląd nadaje im formę rustykalną. Jednak do wyboru macie również plastry z drzewa dębowego lub orzechowego, z korą albo bez. Wszystko zależy od waszych upodobań 😉 Dodatkowo wielkość plastra też jest sprawą indywidualną, ale w dużej mierze zależy od grafiki jaką sobie wybierzecie. Oscyluje ona między 8, a 15cm średnicy.

Podkładki zdobione są wypalaną grafiką wykonaną za pomocą pirografa. To co znajdzie się na podkładce jest uzależnione od Waszych preferencji. Może to być krajobraz, roślinność czy też napis. W pracowni Deermydear przedmioty wykonywane są ręcznie co pozwala na uzyskanie niepowtarzalnego wyglądu i wyjątkowego charakteru. Dodatkowo plastry impregnowane są za pomocą specjalnego lakieru, który zabezpiecza je i na długo pozwala się cieszyć świeżym wyglądem grafiki.

W pracowni Deermydear oprócz podkładek znaleźć możecie patery na ciasto, magnesy, zakładki do książek czy zegary również wykonane ręcznie przy pomocy wypalania. Jeżeli jesteście zwolennikami minimalizmu i naturalnych materiałów to zachęcam Was do przeglądnięcia strony Deermydear. Znajdziecie tam wiele inspiracji dla siebie, ale nie tylko. Jeżeli poszukujecie prezentu dla swoich bliskich to oprócz ślicznych, spersonalizowanych, drewnianych podkładek pod kubek, patery na stół lub np. zegara możecie poprosić o dołączenie do paczki karteczki z życzeniami 😉 Myślę, że jest to fajna opcja zwłaszcza, że paczki są bardzo starannie i elegancko zapakowane, także nie potrzeba dodatkowo ich przepakowywać 😉

Aby obejrzeć produkt bezpośrednio u producenta KLIKNIJ TU