Idealna torebka do pracy dla współczesnej kobiety

Opublikowane przez Gaba w dniu

idealna torebka do pracy

Chyba nie ma kobiety, która by nie posiadała choć jednej torebki. Potrzebujemy ich do noszenia na co dzień niezbędnych rzeczy, takich jak portfel, KLUCZE, kosmetyczka. Jest to taki mały niezbędnik każdej z nas. Czasem jednak nasz charakter pracy wymaga, aby zawsze mieć przy sobie jakiś plik dokumentów. Skoro jednak już nosimy ze sobą jeden mały bagaż, szkoda by było nie wykorzystać go dodatkowo. Zamiast dokładać sobie kolejną teczkę, możemy zaopatrzyć się w idealną torebkę do pracy.

Taką właśnie idealną torebką do pracy jest Smartbag A4, który jak sama nazwa wskazuje jest w stanie pomieścić m.in. dokumenty tego formatu. Na wstępie należałoby wspomnieć, że nie przypomina w ogóle takiej zwykłej, nudnej teczki. Jest niezwykle piękna jak na torebkę każdej stylowej, modnej kobiety przystało. Ten konkretny model powstał przy użyciu skrawka chusty o perłowym splocie oraz skóry naturalnej w kolorze niebieskim. Kolor materiału nazwany Zielenią lasu z pewnością i Wam przywodzi na myśl spacer po pachnącym, zielonym lesie.

idealna torebka do pracy

Smartbag w środku posiada dwie kieszenie: jedną zapinaną na zamek, drugą zaś wolną. Kopertowa kieszonka na zatrzask, widoczna z przodu, posiada raczej funkcję ozdobną. Mimo to z pewnością zmieści telefon czy inny drobiazg. Druga z kolei znajduje się w tylnej części i zapinana jest na zamek. Całość designu dopełniają metalowe okucia w kolorze srebrnym oraz fikuśny, również skórzany FRĘDZEL. Śmiało możecie manipulować regulowanym paskiem, gdyż jest on odczepiany dzięki dwóm karabińczykom.

…i w końcu twórca 🙂

Twórczynią tej idealnej torebki do pracy jest KAMILA PLASUN, w której to pracowni twórczej od początku do końca powstaje każdy egzemplarz Smartbaga. Pani Kamila do szycia torebek używa wyłącznie wysokogatunkowych i wyszukanych tkanin. Wśród wyselekcjonowanych materiałów znajdziecie tkaniny wodoodporne, impregnowaną bawełnę, skóry naturalne, ekoskóry. Twórczyni z dowolnie wybranych przez Was wzorów wyczaruje niepowtarzalną torebkę, jak choćby opisywany model, jednak w innej odsłonie kolorystycznej. Jeśli potrzebujcie torebki większej, mniejszej a może plecaka, który będzie przybierał formę torebki, to wszystko również znajdziecie w PRACOWNI TWÓRCZEJ KAMILI PLASUN.

idealna torebka do pracy

Współczesne kobiety żyją w szybkim tempie, dlatego wybierając idealną torebkę do pracy z pracowni Pani Kamili, z pewnością nadążycie za aktualną modą. Torebkę możecie uzupełnić o niebanalny portfel, a na bardziej niezobowiązujące wyjścia możecie sprawić sobie nerkę czy workoplecak. Ten Smartbag jak i każda inna rzecz stworzona w pracowni twórczej Plasun mają w sobie klasę i szyk, którym z pewnością chciałaby się cechować niejedna kobieta. Zatem i Wy wybierzcie dla siebie tą jedną jedyną torebkę, plecak… a może portfel? 🙂

Aby obejrzeć produkt bezpośrednio u producenta KLIKNIJ TU


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *