Kubki personalizowane receptą na idealny poranek

Opublikowane przez Gaba w dniu

kubki personalizowane

Chyba każdy z nas zaczyna swój dzień od gorącej kawy lub ulubionej herbaty. Każdy też zazwyczaj ma swój ulubiony kubek, z którego smakują one najlepiej. Może to być mocne i pobudzające espresso albo aromatyczna herbata w małej filiżance. Bez względu na to, czym rozpoczynacie dzień, warto mieć ten jeden kubek personalizowany zarezerwowany tylko dla siebie. Nie macie takiego kubeczka w swojej domowej kolekcji? A może poszukujecie inspiracji na uniwersalny, ale niebanalny prezent? Zostańcie więc z nami.

Tworzeniem ręcznie malowanych kubków personalizowanych zajmuje się firma KUBUNIO. Grafiki oraz napisy, wykonywane na tych naczyniach, są z największą starannością i dbałością o każdy detal. Pani Iga, która jest założycielką marki, stworzy właśnie taki kubek na Wasze specjalne zamówienie. Kiedy powstanie już pomysł jak naczynie ma zostać ozdobione, zostaje on przeniesiony na porcelanę. Farby wykorzystywane do malowania są w pełni bezpieczne i nietoksyczne. Dzięki wypalaniu naczyń, na których autorka tworzy swoje małe dzieła, możemy być spokojni o trwałość grafik. Takie kubki można myć w zmywarce, bez obawy o uszkodzenie aplikacji. Oprócz klasycznego kubeczka możecie wybrać filiżankę ze spodkiem bądź wysoki porcelanowy kubek bez uszka. Ciekawym pomysłem, jaki proponuje twórczyni, jest wykonanie trójwymiarowej ozdoby na naczyniu z modeliny w postaci np. ust i wąsów na kubkach dla pary młodej.

kubki personalizowane

Zawsze trafione

Dlaczego kubki cieszą się zawsze taką popularnością? Bo każdy ich używa. 😉 Zawsze więc sprawdzą się w roli niezobowiązującego PREZENTU, kiedy brak pomysłu czym obdarować szefa czy koleżankę ze studiów. Mimo tego, że są uniwersalnym prezentem, to jednak mogą stać się bardzo osobiste, niepowtarzalne. Tym właśnie w doskonały sposób zajmie się Kubunio, które do każdego zamówienie podchodzi indywidualnie. Imię, krótka dedykacja, charakterystyczna grafika- umieszczą wszystko, projektując taki kubek personalizowany specjalnie dla Was. Ponadto, jeśli chcecie wręczyć ten praktyczny podarek w nietypowy sposób, to firma wykona również dla Was drewnianą, ręcznie ozdabianą skrzynkę. Po wyjęciu porcelany posłuży ona z pewnością jako elegiacki pojemnik do przechowywania różności.

kubki personalizowane

Niezależnie od tego, czy szukacie unikatowego porcelanowego kubka dla siebie, czy też dla kogoś KUBUNIO z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Ręcznie ozdobiony kubek zawsze będzie przydatnym, ciekawym gadżetem. Będzie cieszył oczy o poranku lub umilał ciężki dzień w pracy. 😉 A co na nim się znajdzie…? Ogranicza Was już tylko wyobraźnia. 🙂

 

Aby obejrzeć produkt bezpośrednio u producenta KLIKNIJ TU

 


3 Komentarze

Anna · 2019-01-21 o 22:12

Taki spersonalizowany kubek dobry jest na prezent dla każdego. Jeżeli mozna wybrać sobie do tego ładne opakowanie to warto nad tym zastanowić się

Magda · 2019-01-21 o 20:52

Ja nawet sama takie kubeczki robiłam 🙂

    Natalia · 2019-01-21 o 20:56

    o proszę 😉 to cudownie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *