Lampy drewniane ręcznie robione dla dzieci

Opublikowane przez Gaba w dniu

lampy drewniane ręcznie robione dla dzieci

Istnieją takie przedmioty w pokoju dziecka, które są jego niezbędnym wyposażeniem. Z pewnością do takich należy nocna lampka, która od samego urodzenia maluszka jest bardzo praktyczną rzeczą. Dzięki słabemu oświetleniu mamy stale oko na niemowlaka. W późniejszym czasie pomaga oswoić nocne lęki, a i starszakowi będzie służyć wieczorem, kiedy szykuje się do SNU. Jeśli ma ona służyć na długie lata, powinna być wyjątkowa, a jej zakup przemyślany. Dlatego też pragniemy Wam przedstawić lampy drewniane ręcznie robione dla dzieci, które będą z nim od niemowlaka do starszaka.

Takie lampy drewniane ręcznie robione dla dzieci wykonuje marka LIGHTS MY LOVE. Każdy egzemplarz wykonywany jest ręcznie z ogromną dbałością o każdy szczegół, co uwidaczniają prezentowane przykłady. Firma wykonuje je z DREWNA sosnowego, często wykorzystywanego do produkcji artykułów dziecięcych. Co ważne w obecnych czasach, materiał jest w pełni ekologiczny. Po dokładnym ręcznym obrobieniu materiału lampy pokrywane są farbami. Farby również są w pełni nieszkodliwe dla naszych pociech, posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Lights My Love każdą lampkę zaopatruje w LED-y, które charakteryzują się energooszczędnością. Mają ciepłą barwę światła, która wprowadza w pokoju dziecka przyjemną, relaksującą atmosferę. Starszy maluch z pewnością poradzi sobie już z wygodnym przełącznikiem umieszczonym na kablu.

lampy drewniane ręcznie robione dla dzieci

Do wyboru, do koloru

Te piękne lampy drewniane ręcznie robione dla dzieci występują oczywiście w wielu wariantach. Znajdziecie u nich z pewnością jakiegoś ulubionego zwierzaka dla swojej pociechy: zabawnego psiaka w filiżance, uroczego liska czy mądrą sowę. LIGHTS MY LOVE w swojej ofercie posiada również napisy, LITERY, kształty czy dla fanów samochodów, również pojazdy.  Ich katalog nie kończy się jedynie na zaprezentowanych już pracach handmade. Jeśli macie jakieś specjalne życzenia co do wykonania konkretnego projektu, sprostają Waszym oczekiwaniom. Każda z tych niepowtarzalnych lampek dla dzieci zostanie wykonana dla Was całkowicie handmade. Możecie być więc pewni, że Wasze dziecko będzie w posiadaniu czegoś szczególnie unikatowego.

lampy drewniane ręcznie robione dla dzieci

Marka kieruje się ideą: każde dziecko jest wyjątkowe i zasługuje na wyjątkowe otoczenie. Część takiej niepowtarzalnej, osobistej przestrzeni stworzy dla Was właśnie Lights My Love. Będzie to z pewnością doskonały PREZENT zarówno dla nowo narodzonego niemowlęcia, jak i dla kilkulatka. Pięknie ozdobi pokój dziecka ciesząc jego oczy i umilając każdy wieczór. Z takimi lampami dla dzieci z przyjemnością będzie się zasypiało każdemu z nich. Wy będziecie natomiast spokojni o bezpieczeństwo i miły sen Waszej pociechy.

 

Aby obejrzeć produkt bezpośrednio u producenta KLIKNIJ TU

 

 

 

 

 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *