Niebanalne plakaty na ścianę

Opublikowane przez Natalia w dniu

plakaty na ścianę

Plakaty naścienne to niebanalne dodatki do wystroju wnętrz. Tworzą klimat i dodają pomieszczeniom uroku. Jednak decydując się na produkty dostępne w marketach, nie uzyskamy niepowtarzalnego efektu. Jeśli i Wy lubicie unikatowe, wyróżniające się przedmioty zdobiące Wasze pomieszczenie, to ten tekst z pewnością Was zainteresuje. Czasem warto więc poszukać czegoś inspirującego i niebanalnego. Właśnie tego typu plakaty na ścianę pragniemy przedstawić.

Plakaty przedstawione w tym wpisie to akwarele wykonane przez pracownię SOUL ON THE WALL. To autorskie dzieła marki, która w swoich pracach wizualizuje własny świat wewnętrzny. Prace przedstawiają również postrzeganie świata zewnętrznego autorki. Stąd też akwarele mają swój niebanalny i mocno osobisty charakter. Inspiracją do tworzenia plakatów jest natura, ale nie tylko. Autorka w swoich pracach posiłkuje się światem nierealnym, inspirowanym przeróżnymi opowiadaniami czy bajkami. W pracach Soul On The Wall znaleźć możecie także motywy Aniołów czy Elfów, jak również innych stworzeń mitycznych np. syren.

Plakaty na ścianę dostępne są w pojedynczych egzemplarzach bądź w zestawach. Akwarele drukowane są na papierze fotograficznym o wysokiej jakości. Papier ten jest całkowicie matowy i perfekcyjnie przekazuje piękno kolorów oraz rysunek oryginalnych grafik. Wydruki dostępne są w kilku rozmiarach. Dodatkowo możecie wybrać opcję z passe-partout, bądź bez niej. Nie wiecie, o co chodzi? Nie martwcie się :) Ja też nie wiedziałam. Ale już wiem i spieszę tłumaczyć, o co chodzi. Passet partout to biała ramka wokół obrazu. Ma ona około 8 cm szerokości. Obramowanie może być nadrukowane na samym plakacie. Jeśli jednak nie lubicie takich dodatków, możecie oczywiście zamówić wersję bez tej opcji.

Takie autorskie akwarelowe plakaty na ścianę będą z pewnością oryginalnym i ciekawym prezentem. Sprawdzą się w nowoczesnych, designerskich wnętrzach. Z powodzeniem odnajdą się wśród eleganckich dodatków w stylu glamour, ale także w jasnych, skandynawskich klimatach.

Serdecznie zapraszamy do zaglądnięcia na stronę pracowni Soul On The Wall, gdzie możecie obejrzeć oraz nabyć te niezwykłe plakaty. Z pewnością posiadanie takiej autorskiej akwareli wprowadzi w Wasze wnętrze kawałek pięknej historii tej marki.

Aby obejrzeć produkt bezpośrednio u producenta KLIKNIJ TU


6 Komentarzy

Bookendorfina Izabela Pycio · 2019-01-15 o 07:16

Piękne elementy dekoracyjne, fantastycznie potrafią wprowadzić klimat do wnętrza. 🙂

  Natalia · 2019-01-15 o 08:23

  Zdecydowanie tak, zgadzamy się w 100% 🙂

La Mamma · 2019-01-14 o 23:31

Plakaty teraz są na topie. Sama mam kilka 🙂

  Natalia · 2019-01-15 o 08:23

  ooo czyli trafiliśmy idealnie 😉

Monika Flok · 2019-01-14 o 22:05

świetna sprawa:) jak dla mnie ten drugi:) cudny

  Natalia · 2019-01-15 o 08:23

  Tak to bardzo fajne rozwiązanie na puste ściany mieszkania 🙂 w sklepie jest więcej propozycji, które z pewnością zwrócą Twoją uwagę. Sprawdź 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *