Cześć, jestem Natalia i zapraszam Cię do świata polskiego handmade

Z pasji zrobione to nowatorski pomysł na katalog polskich produktów handmade. Powstał z myślą o polskich twórcach oraz osobach, podobnie jak ja, kochających polskie rękodzieło.

Popularyzowanie polskiego rękodzieła, jest dla mnie największym priorytetem. Artyści i projektanci czy niszowe marki mogą wypromować swój produkt i przez to zyskać nowych odbiorców. Wśród tych produktów znajdziesz przedmioty do wystroju wnętrz, produkty dla dzieci, jak i propozycję ze świata mody i biżuterii dla dorosłych.

Tutaj w prosty i przyjemny sposób wyszukasz unikatowe produkty wyłącznie polskich projektantów. Tworzone z pasją i duszą, zadowolą nawet najbardziej wysmakowane gusta. W poszukiwaniu nieszablonowego prezentu również służę całym katalogiem pomysłów, które mam nadzieję, staną się inspiracją do oczarowania bliskich.

Z pasji zrobione to nie tylko katalog polskich produktów. Strona ma swojego bloga, na którym cyklicznie pojawiają się wartościowe wpisy. Znajdziesz tam kawałek historii rękodzieła i kilka cennych rad. Mam nadzieję spełnić Twoje czytelnicze wymagania oraz inspirować ciekawymi pomysłami.

Tak więc serdecznie Cię zapraszam do świata polskiego rękodzieła. Rozgość się i mam nadzieję, że zostaniesz tutaj na dłużej.

Uściski

Natalia

z pasji zrobione