Obrus na stół prostokątny- praktyczny i elegancki

Opublikowane przez Gaba w dniu

obrus na stół prostokątny

Dom to takie wyjątkowe miejsce, do którego zawsze z przyjemnością wracamy. Choć byśmy byli na najwspanialszych, egzotycznych wakacjach to w myśl powiedzenia „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”,  tam właśnie czujemy się najbardziej komfortowo. W każdym domu jest takie jedno najważniejsze pomieszczenie, w którym wszyscy domownicy spotykają się każdego dnia. Dla jednych to będzie kuchnia, dla innych znów SALON. Nie ważne jednak gdzie, ważne, że spotykamy się przy wspólnym stole przy posiłkach lub pijąc razem kawę. Idealnym dopełnieniem będzie plamoodporny obrus na stół prostokątny.

Prezentowany obrus na stół prostokątny powstał w PRACOWNI BAJWER USZYTY DOM. Pani Barbara, twórczyni nakryć stołu, wykonała go z materiału poliestrowego, który jest produktem POLSKIM. Fakt, iż jest on w 100% z poliestru, dodatkowo przemawia na jego korzyść pod względem plamooodporności. To bardzo ważne, jeśli masz w domu małe dzieci, którym często zdarzają się małe wypadki przy stole. 😉 Ten wyjątkowy obrus na stół prostokątny jest bardzo solidnie wykonany, jego gramatura wynosi 300 g/m2. Nie musisz się więc martwić czy posłuży on na długi czas. Jego kolor to szalenie modny i wciąż nienudzący się pudrowy róż, a wzór to delikatna jodełka. Materiał jest bardzo miły w dotyku, a wzór możemy wyczuć również pod dłonią. Dopełnia go obszycie o szerokości 4 cm oraz wypustka, która w piękny sposób wieńczy cały obrus. Taka wypustka, aby nadać obrusowi ciekawego charakteru, jest w kolorze srebra. Nadaje to ELEGANCKIEGO niebanalnego wyglądu.

obrus na stół prostokątny

Kawa na… stół 😉

W Pracowni BajWer  powstają plamoodporne obrusy w rozmaitych kolorach, z różnym wykończeniem. Można także wybrać inny rodzaj tkaniny. Jeśli jesteś zwolennikiem bardziej NATURALNYCH materiałów, to idealnie sprawdzi się bawełna z domieszką poliestru. Przy takim stole każdy posiłek, każda wspólna KAWA będzie smakowała Ci o niebo lepiej. 😉 A nawet jeśli coś się rozleje… nie musisz się martwic o plamy. 🙂

obrus na stół prostokątny

BajWer poza niejednym ciekawym obrusem na stół prostokątny oferuje idealnie komponujące się z nim bieżniki czy nakładki. Pięknie ze sobą harmonizują, uzupełniając się nawzajem. Jak sama nazwa wskazuje BajWer Uszyty Dom, stworzy dla Ciebie każdą rzecz, którą można tylko uszyć. Potrzebujesz zasłon, pościeli czy nawet ręczników z haftem? 🙂 Każdą z nich znajdziesz właśnie tu. Bez względu na to, co wybierzesz, każdy materiał pochodzi od producentów z Polski. Czy to nie idealny produkt z polskich surowców stworzony przez polską rękodzielniczkę? 😉 Koniecznie odwiedź BajWer Uszyty Dom i znajdź idealny plamoodporny obrus na stół prostokątny dla siebie.

Aby obejrzeć produkt bezpośrednio u producenta KLIKNIJ TU

 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *