Zatrzymać wspomnienia- ręcznie robiony album na zdjęcia

Opublikowane przez Gaba w dniu

ręcznie robiony album na zdjęcia

Technologia mknie do przodu z zawrotną prędkością. Wszystko staje się coraz bardziej nowoczesne, by ułatwiać nam życie. Są jednak takie sfery, w których nie zawsze ta najnowsza technologia gra pierwsze skrzypce. W niektórych aspektach to właśnie tradycyjne rozwiązania są najtrafniejsze i odpowiednie. Tak niewątpliwie jest w przypadku ręcznie robionego albumu na zdjęcia autorstwa Rękodzieło Made by me. Bo czy nie przyjemniej jest przewracać kartki, oglądając fotografie, niż klikać myszką na ekranie monitora…? 🙂

RĘKODZIEŁO MADE BY ME to stosunkowo młoda marka założona przez Panią Sylwię. Zajmuje się m.in. tworzeniem ręcznie albumów na zdjęcia. Album przedstawiony w tym wpisie wykonano metodą scrapbookingową. Przygotowano go na gotowej bazie Bazyl, zbindowanej metodą hidden hinge. Jest to okładka ze stronami, które są na tyle oddalone od siebie, by mogły się bez problemu zmieścić wszelkie dekoracje i ozdoby. W środku znajdują się liczne kieszonki, harmonijki oraz klapki. Poza ozdobną rolą jaką pełnią, sprawiają, że można dzięki nim umieścić więcej zdjęć w albumie w ciekawy, niestandardowy sposób. Ten konkretny egzemplarz, wykonany w podziękowaniu dla rodziców, ozdabiają papierowe i drewniane elementy, tworząc spójną całość. Autorka dzieła użyła również taśmy washi. Cechuje się ona dużą wytrzymałością oraz wszechstronnym zastosowaniem. Wykonany jest bardzo estetycznie i niepowtarzalnie.  Z pewnością taki album pozostanie wyjątkową pamiątką dla obdarowanych na długie lata.

Tyle piękna w jednym miejscu

Ten wyjątkowy ręcznie robiony album na zdjęcia jest jedną z licznych propozycji, jakie w swojej ofercie posiada Rękodzieło Made by me. Marka tworzona przez Panią Sylwię powstała dzięki aprobacie i zainteresowaniu dziełami powstającymi na potrzeby obdarowania bliskich Jej osób. Dzięki temu talent i miłość wkładana w tworzenie każdego rękodzieła może oglądać oraz nabywać większe grono. Jeśli szukacie wyjątkowych ozdób na Wasze wesele, zaproszeń, kartek okolicznościowych, możecie śmiało szukać ich w Made by me. Mówiąc o albumach, oprócz takiego tradycyjnego, który został opisany we wpisie, dostępne są także mini albumy oraz takie w formie harmonijki.

W niektórych sferach warto pozostać tradycjonalistą. Zamiast płyty ze zdjęciami czy fotoksiążki warto podarować komuś wspomnienia ubrane w tak niezwykłą formę. Jest nią niewątpliwie ręcznie robiony album na zdjęcia od Rękodzieło Made by me. Jeśli PREZENTEM niekoniecznie mają być fotografie, z pewnością znajdziecie tam ciekawe pomysły na sprawienie komuś wyjątkowej niespodzianki. A może sami zapragniecie mieć dla siebie, tak bez okazji, swój osobisty album wspomnień…?

 

Aby obejrzeć produkt bezpośrednio u producenta KLIKNIJ TU

Kategorie: Dom

8 Komentarzy

Monika Kilijańska · 2018-11-13 o 21:40

Zawsze podziwiałam takie albumy, ale sama jakoś ani nie mam, ani nie potrafię zrobić.

  Natalia · 2018-11-20 o 20:52

  U mnie z takim talentem podobnie 😉 dlatego najlepiej jak zdamy się na profesjonalistów w tej dziecinie 😉

Ewa www.inaisewa.blogspot.com · 2018-11-13 o 19:56

Pięknie się zapowiada.
Życzę powodzenia.

  Natalia · 2018-11-13 o 20:37

  My też trzymamy mocno kciuki za tę markę! <3

Paulina · 2018-11-13 o 11:25

Zamówiliśmy z obecnym juz męzem u Sylwii zaproszenia ślubne, ktore okazały sie strzalem w 10! Nie tylko my bylismy zadowoleni,ale rowniez i goscie z tak pięknie wykonanego zaproszenia. Polecam z calego serca.
Pozdrawiamy!

  Natalia · 2018-11-13 o 20:38

  oo jak miło słyszeć takie świetne opinie 🙂

Marlena H. · 2018-11-12 o 21:58

Wspanialy album. Uwielbiam ręcznie wykonane ozdoby, dekoracje. Tak się składa że scrapbooking to jedno z moich hobby. Głównie pasji oddaje się w domowym zaciszu. A kartki czy albumy tworzę dla bliskich. W planach mam kupno maszynki tnąco-wytlaczajacej i jeszcze parę rzeczy. Systematycznie kompletuje swój domowy warsztat o papiery, scrapki, dziurkacze itp. 🙂 Teraz jestem w trakcie tworzenia albumu świątecznego dla mojej rodzinki 🙂 Kilka moich prac wystawiałam na blogu, gdzie zapraszam w wolnej chwili. A na stronkę autorki tego pięknego albumu na pewno zajrzę 🙂

  Natalia · 2018-11-12 o 22:06

  Z pewnością zajrzymy. Świetnie, że tworzysz trzymamy kciuki i powodzenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *