Skrzynka na listy wyglądająca jak teczka szkolna

Opublikowane przez Natalia w dniu

skrzynka na listy jak teczka

Czasy, w których dominowały listy, już powoli mijają, a papierową korespondencję wypiera ta elektroniczna. Jednak odbieranie poczty należy do naszych obowiązków, a nie zawsze jesteśmy w domu wtedy, kiedy zapuka do nas listonosz. Dlatego właśnie wymyślono skrzynki pocztowe. Jednak, żeby nie było nudno, a designersko i oldschoolowo to pokarzemy Ci przepiękną skrzynkę na listy wyglądającą jak teczka szkolna.

Skrzynka na listy wyglądająca jak teczka szkolna to dzieło marki Skrzyneczki z Warmii. Wykonana jest z grubej, ocynkowanej blachy. Powierzchnia skrzynki została pomalowania i patynowania na bazie farb metalizowanych najwyższej jakości. Jest odporna na rdzę i doskonale zabezpiecza korespondencję przed zamakaniem. Opisywana skrzyneczka, to model z dwoma ozdobnymi paskami i okienkiem. W nim zamieścić można wygrawerowane dane jak np. imię czy nazwisko właściciela lub też numer posesji. Dodatkowo skrzyneczka posiada gazetownik. Szeroka oferta kolorów tego ręcznie wykonanego produktu, umożliwia właściwy jego dobór do otoczenia, zabudowy, koloru tynku i ogrodzenia. Skrzyneczka ma wymiary 36x40x10 cm, tak więc spokojnie pomieści pocztę, a otwór wrzutowy pozwala na umieszczanie w niej listów w formacie A4. Uniwersalne wymiary i mocowanie sprawiają, że bez trudu możemy zamontować skrzyneczkę w dowolnym miejscu i na każdym ogrodzeniu.

skrzynka na listy jak teczka

W detalach siła

Skrzynka na listy wyglądająca jak teczka szkolna to autorski projekt firmy Skrzyneczki z Warmii, wykonywany według zastrzeżonego wzoru patentowego. Daje to gwarancję oryginalności i unikatowości tej ręcznie wykonanej dekoracji. Posiada wiele zalet związanych z oryginalnym wyglądem, z kolei które przywołują wspomnienia dzieciństwa i lat szkolnych. Marka ogromną wagę przykłada do każdego detalu. Ich skrzynki robione są ręcznie z najwyższą starannością, dokładnością i przede wszystkim funkcjonalnością. Wyrobom firma nadaje niepowtarzalny charakter i styl. Świadczy o tym fakt, że w 2016 roku uzyskali tytuł Produkt Regionalny Warmii i Mazur”. Także możesz być spokojny o jej wysoką jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły.

skrzynka na listy jak teczka

Oryginalna dekoracja idealna na prezent

Taka skrzynka na listy w kształcie teczki, inspirowana jest skórzanym tornistrem szkolnym m.in. z lat 70. Stanowi prawdziwą ozdobę domów, jak również świetnie nadaje się jako unikatowy prezent na parapetówkę czy wesele. Taka oryginalna dekoracja z pewnością ucieszy obdarowanych, gdyż oprócz walorów użytkowych skrzynka na listy zadowoli również zmysł artystyczny, a jak również przywoła miłe wspomnienia beztroskich, młodzieńczych lat. Serdecznie zachęcamy do przeglądnięcia oferty Skrzyneczek z Warmii, a jeśli szukasz oryginalnego i funkcjonalnego prezentu na parapetówkę, to już możesz zakończyć poszukiwania 😉

Aby obejrzeć produkt bezpośrednio u producenta KLIKNIJ TU


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *