Niepowtarzalne świece jesienne handmade

Opublikowane przez Gaba w dniu

świece jesienne handmade

Jeśli jesteście zwolennikami spędzania jesiennych wieczorów przy romantycznym blasku świec lub kochacie piękne dodatki, które mogą ozdobić Wasz salon czy sypialnię, to ten wpis jest właśnie dla Was! Jesienną, chłodną aurę ocieplą, a ciemne wieczory oświetlą niepowtarzalne świece jesienne handmade od KAROLITE. Od dobierania poszczególnych elementów po sam knot każdej świecy są tworzone ręcznie, z pasją i miłością.

Świece, które dziś opisujemy są w trzech różnych rozmiarach, wykonane z parafiny, bawełnianego knota oraz jesiennych dodatków. Na nie zaś składają się liczne elementy, które znaleźć możecie w swoim najbliższym otoczeniu w naturze. Te wykonane przez Panią Karolinę występują w wersji jesiennej. Kawałki brzozowej kory, ususzone gałązki wrzosów oraz liście paproci składają się na fragmenty zatopione w parafinie. Wszystko to pięknie się ze sobą komponuje, jakby każdy element miał swoje idealnie przypisane miejsce w świecy. Dodatkowo wykończona jest ona w nietypowy, mało spotykany sposób. Góra świecy wygląda, jakby tworzyły ją rozsypane kostki. Twórczyni Karolite znaczną część roślin wykorzystywanych do ręcznego tworzenia świec sadzi, zbiera, a następnie suszy sama.

świece jesienne handmadeNatura zastygła w świecach

Nie ma dwóch takich samych świec, tak jak w przyrodzie nie znajdziemy dwóch identycznych kwiatów. To właśnie otaczającym pięknem natury, jej niepowtarzalnością inspirowane jest rękodzieło Pani Karoliny. Świece jesienne handmade to jedna z propozycji, jakie ma swojej ofercie KAROLITE. Reprezentują one jedną z 4 Pór Roku: możecie wybierać spośród wiosennych, letnich, zimowych oraz właśnie jesiennych. Ponad to Pani Karolina tworzy świece z wosku pszczelego. Wyglądem również przypominają plaster miodu i cudownie pachną. Zapalenie każdej z tych świec to czysta przyjemność, ukojenie dla zmysłów. Z drugiej jednak strony są tak piękne, że czasem szkoda niszczyć tak misternie wykonane rękodzieło. Jednak i tu znajdziecie rozwiązanie, ponieważ możecie wybrać lampion. Wyglądem nie wiele odbiega od zwyczajnej świecy, ma jednak dłuższą żywotność.

świece jesienne handmadeDla miłośników natury, roślin, dla chcących zatrzymać dla siebie trochę jesieni na zimę- dla każdego świece będą wspaniałym nabytkiem. Przychodzą ponad to przepięknie zapakowane więc są gotowe do obdarowania nimi miłośnika ciepłego klimatu. Świece z jesiennymi dodatkami wykonane ręcznie, ale również sercem i duszą wpasują się idealnie w każdy salon czy sypialnię. A może chcielibyście sami wykonać taką dla siebie lub kogoś bliskiego? Możecie sprawdzić się twórczo na warsztatach organizowanych przez KAROLITE zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Może i w którymś z Was drzemie nieodkryty jeszcze rękodzielnik? ;)

 

Aby obejrzeć produkt bezpośrednio u producenta KLIKNIJ TU


6 Komentarzy

Marta · 2018-10-01 o 20:36

Piekne swiece takie stylowe i klimatyczne 🙂

    Natalia · 2018-10-04 o 07:47

    tak i zrobione ręcznie 🙂 śliczne wykonanie zgadzamy się 🙂

biegnacamama · 2018-10-01 o 20:01

kocham świece, szkoda że mój mąż nie. chyba że bezzpachowe to jeszcze zniesie ten klimat

    Natalia · 2018-10-04 o 07:48

    o jej szkoda 🙁 ale te nie są zapachowe więc warto spróbować 🙂

Małgorzata Ostrowska · 2018-10-01 o 19:52

Jestem zauroczona. Przepięknie wyszły te świece.. Uwielbiam produkty handmade

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *