Targi Trends 4 Kids – jesienna edycja

Opublikowane przez Natalia w dniu

Poszukując ciekawych rozwiązań, unikatowych i wyjątkowych produktów dla swoich pociech nieraz poświęcamy temu sporo czasu. Pragniemy, by otaczały się pięknymi przedmiotami, wykonanymi estetycznie o wysokiej jakości. By były bezpieczne i charakteryzowały się nowoczesnym designem. Szukanie takich produktów spędza Ci sen z powiek? Niepotrzebnie! Niebawem rozpoczynają się targi Trends 4 Kids i właśnie tam, w jednym miejscu, możesz znaleźć właśnie takie perełki wykonane przez polskich twórców handmade.

Jesteś rodzicem? A może spodziewasz się dziecka i właśnie planujesz kompletowanie wyprawki dla swojej malutkiej istotki? Te targi dedykowane są właśnie dla Ciebie, a dlaczego? Już wyjaśniamy ;)

Atrakcje podczas eventu

Właśnie podczas jesiennej edycji targów Trend 4 Kids polscy projektanci pokażą wiele ciekawych i oryginalnych rozwiązań dla mam i dzieci. Wśród wystawców znajdziemy producentów mi.in.: odzieży, obuwia, gier, zabawek, pościeli i akcesoriów do pokoju maluszka. W tej strefie będziecie mogli liczyć na bardzo atrakcyjne rabaty oraz fachową obsługę.

Strefa zakupowa to nie wszystko. Oprócz tego na targach przewidywane są liczne atrakcje dla dzieci. Zaplanowano warsztaty i zajęcia kreatywne dla najmłodszych. Jeżeli więc dzieciaki szybko znudzą się zakupami, będzie na nich czekać specjalnie przygotowane miejsce do zabawy. Będzie inspirująco, aktywnie i bardzo kolorowo.

Oczywiście dla starszych uczestników tego wydarzenia także znajdą się dodatkowe atrakcje oprócz samych zakupów. Trends 4 Kids zaplanowało specjalną strefę świadomego rodzica. To miejsce, w którym serwowana będzie dawka niesamowitej i merytorycznej wiedzy. Program przewiduje liczne prelekcje i warsztaty dla rodziców oraz par spodziewających się dziecka. Poprowadzą je wykwalifikowani eksperci z dziedzin związanych z prawidłowym dbaniem o zdrowie naszych dzieciaczków oraz ich wychowaniem.

Na zakończenie udanych zakupów, przyjętej dawki wiedzy oraz emocjach związanych z licznymi zabawami, dla uczestników eventu będzie czekać otwarta strefa chilloutu. W tym miejscu w spokoju złapiecie oddech oraz zrelaksujecie się po intensywnym uczestnictwie w całym przedsięwzięciu ;)

Gdzie i kiedy

Targi Trends 4 Kids odbędą się w trzech miastach:

  • 10 listopada 2019 roku w Gliwicach (Arena Gliwice)
  • 24 listopada 2019 roku w Warszawie (Centrum Praskie Koneser)
  • 1 grudnia 2019 roku w Krakowie (TAURON Arena)

Dzieci w targach uczestniczą za darmo, z kolei bilet dla osoby dorosłej to koszt 8zł.

To jak? Wybieracie się?

Kategorie: Blog

1 Komentarz

tacki · 2019-04-03 o 17:04

super 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *