Dzikość kobiety- wisiorek geometryczny z wilkiem

Opublikowane przez Gaba w dniu

wisiorek geometryczny z wilkiem

Zaczytywałam się kiedyś w takiej książce „Biegnąca z wilkami” autorstwa C. P. Estes. Książka typowo dla kobiety, o kobiecie. Dzikiej, zachowawczej, kierującej się instynktem, dbającej o swój wewnętrzny świat. Pokazująca ile siły tkwi w kobiecie, która czerpie ją od zarania dziejów z głębi samej siebie. Jeśli miałabym się identyfikować z jakimś zwierzęciem, myślę, że nie wątpliwie byłby to właśnie wilk, a właściwie wilczyca. Chcę Wam zatem przedstawić dziś wisiorek geometryczny z wilkiem od ULVEN, firmy tworzącej handmade naszyjniki geometryczne.

Jak prezentuje się wilk…?

Wilk jest dla mnie utożsamieniem siły, instynktu, walki, ale jednocześnie troski, miłości i dbałości o najbliższych. Te wszystkie skojarzenia skłoniły mnie do znalezienia niebanalnej biżuterii z motywem wilka, którą będę mogła mieć często przy sobie.

geometryczny-wisiorek-z-wilkiem-stylizacjaMój wisiorek geometryczny z wilkiem wykonany został ze stali, jego rozmiar jest nieco większy niż przeciętnych wisiorków. Kształt, który wcześniej zaprojektowano w pracowni, wycinany jest leserem. Reszta to już DZIEŁO RĄK. Wilk zawieszony jest na beżowym, regulowanym rzemieniu. To świetna opcja, ponieważ można za każdym razem dopasować długość do danego ubrania. Rzemień można również owinąć dwa razy wokół szyi, co wygląda równie efektownie. Ja wybrałam go w kolorze beżowym, bo wydaje mi się dość neutralny i pasujący do większości ubrań. Naszyjnik niewątpliwie przykuwa wzrok swoją nieszablonowością. Świetnie prezentuje się do tak klasycznej stylizacji, jaką są jeansy i biały t-shirt. Do tego, jeśli dołożymy czarne buty i kurtkę w podobnej kolorystyce, stylizacja nabierze jeszcze ciekawszego charakteru.

Jakie były początki?

Ulven powstało całkowicie niezaplanowanie. Dwoje ludzi: miłośniczka zwierząt i lasu oraz miłośnik warsztatu i dłuta- stworzyli razem na próbę jelenia, ciekawi opinii swoich najbliższych. Jeleń bardzo się spodobał najpierw wśród znajomych, później wśród znajomych znajomych i tak wieść o geometrycznych zwierzętach poszła dalej. Do świty leśnych zwierząt oprócz wspomnianego wilka i jelenia, dołączył koń oraz niedźwiedź. Jak mówi Pani Agnieszka, współtwórczyni Ulven, naszyjniki powstają w długie, deszczowe wieczory, kiedy to przy rozmowie oraz lampce czerwonego wina, szlifowane są wilki i nie tylko. Poza beżowym rzemieniem jest do wyboru również czarny, zielony i czerwony. Mój wisiorek geometryczny z wilkiem oraz pozostałe ręcznie wykonane zwierzęta, możecie zakupić TUTAJ bądź w sklepach stacjonarnych w Zakopanem oraz Sejnach. Poza tym na specjalne zamówienie powstaje również kozica, która będzie dostępna również w Zakopanem. Każde ze zwierząt podróżuje w pięknej oprawie kory z drzewa, co jeszcze bardziej przybliża nam leśny klimat.

geometryczny-wisiorekMyślę, że każda kobieta znalazłaby dla siebie odpowiednie zwierzątko, które mogłaby z dumą nosić na szyi. Symbolizowałoby jej cechy charakteru czy cenione wartości. Może będzie to niedźwiedź, koń, jeleń…a może tak jak ja, wybierzecie wisiorek geometryczny z wilkiem. Którykolwiek naszyjnik stworzony handmade wybierzecie, na pewno nie pozostanie niezauważony. Może przy okazji wycieczki w nasze piękne góry, oprócz zdjęć przywieziecie ze sobą oswojone zwierzę leśne na rzemyku? 😉

Aby obejrzeć produkt bezpośrednio u producenta KLIKNIJ TU


8 Komentarzy

TosiMama · 2018-07-10 o 07:46

Bardzo oryginalny! Podoba mi się:)

  Natalia · 2018-07-10 o 09:34

  Prawda? Nam również 😉

Zwykła Matka · 2018-07-10 o 07:43

Cudny wisior

  Natalia · 2018-07-10 o 09:34

  Zdecydowanie tak 🙂

   Zwykła Matka · 2018-07-11 o 19:20

   a ja jestem jak sroka 🙂

   Natalia · 2018-07-14 o 13:01

   hihihi 🙂

Małgorzata Ostrowska · 2018-07-10 o 07:41

Bardzo podoba mi się biżuteria w takim stylu. Lubię geometryczne wzory.

Zwykła Matka · 2018-07-10 o 07:39

Ale cudny wisior

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *