Współpraca

Jesteś polskim producentem handmade? To świetnie! Zapraszamy Cię do współpracy. Udostępnij nam informacje o Twoim produkcie oraz jego zdjęcia. My zajmiemy się jego promocją na łamach naszego serwisu oraz w naszych social mediach!

W jaki sposób możesz pojawić się  w naszym katalogu polskich produktów handmade?

Jeśli chcesz zaistnieć w naszym katalogu wystarczy spełnić kilka prostych warunków. Wybierz produkt najbardziej godny uwagi, który mamy zareklamować na łamach naszego serwisu. Przygotuj krótki opis, podkreślając jego walory, (np. z czego jest zrobiony, jakie techniki produkcyjne zostały wykorzystane- oczywiście, jeśli to nie jest tajna informacja, jakie materiały zostały użyte do wykonania, jak pielęgnować, jakie możliwości ma klient, kilka słów o firmie). Zrób lub wyszukaj dobrej jakości zdjęcia (3-5 fotografii). Ostatnim Twoim krokiem jest zgłoszenie produktu przez formularz zgłoszeniowy. Nie zapomnij przysłać zgody na publikację zdjęć w naszym serwisie oraz naszych social mediach (fb, ig, pinterest). W zamian przejrzymy i zweryfikujemy wszystkie informacje, które do nas przesłałeś. Głównej ocenie przechodzą zdjęcia, ponieważ muszą one spełniać pewne walory estetyczne oraz jakościowe. Jeżeli nadesłane informacje będą kompletne, a zdjęcia odpowiednie, to skontaktujemy się z Tobą w celu dalszych ustaleń. Po ustaleniu wszystkich szczegółów napiszemy przyjemny, stylistyczny opis. Gotowy artykuł zamieścimy w naszym katalogu oraz udostępnimy go w portalach społecznościowych (facebook oraz instagram).

Koszt umieszczenia reklamy na łamach naszego serwisu to 30zł.

Na wszelkie Twoje pytania związane ze współpracą chętnie odpowiemy. Kontaktuj się z nami poprzez biuro@zpasjizrobione.pl lub przez facebook’a @zpasjizrobione.