Współpraca

Jesteś polskim producentem handmade? To świetnie! Zapraszamy Cię do współpracy. Udostępnij nam informacje o Twoim produkcie oraz jego zdjęcia. My zajmiemy się jego promocją na łamach naszego serwisu oraz w naszych mediach społecznościowych!

W jaki sposób możesz pojawić się w naszym katalogu polskich produktów handmade?

 Jeśli chcesz zaistnieć w naszym katalogu wystarczy spełnić kilka prostych warunków.

1. Wybierz produkt, który mamy zareklamować na łamach naszego serwisu.

2. Przygotuj krótki opis, podkreślając jego walory, (np. z czego jest zrobiony, jakie techniki produkcyjne zostały wykorzystane- oczywiście, jeśli to nie jest tajna informacja, jakie materiały zostały użyte do wykonania, jak pielęgnować, jakie możliwości ma klient, kilka słów o firmie).

3. Zrób lub wyszukaj dobrej jakości zdjęcia (3-5 fotografii). Ostatnim Twoim krokiem jest zgłoszenie produktu przez formularz zgłoszeniowy.

4. Nie zapomnij przysłać zgody na publikację zdjęć w naszym serwisie oraz naszych mediach społecznościowych (fb, ig, pinterest).

W zamian przejrzymy i zweryfikujemy wszystkie informacje, które do nas przesłałeś. Głównej ocenie przechodzą zdjęcia, ponieważ muszą one spełniać pewne walory estetyczne oraz jakościowe. Jeżeli nadesłane informacje będą kompletne, a zdjęcia odpowiednie, to skontaktujemy się z Tobą w celu dalszych ustaleń.

Po ustaleniu wszystkich szczegółów napiszemy przyjemny, stylistyczny opis. Gotowy artykuł zamieścimy w naszym katalogu oraz udostępnimy go w portalach społecznościowych (facebook oraz instagram). Dodatkowo przez tydzień od umieszczenia artykułu w katalogu, będziemy promować Twój produkt na banerze na naszym fanpage.

Koszt umieszczenia reklamy na łamach naszego serwisu to 60zł.

Na wszelkie Twoje pytania związane ze współpracą chętnie odpowiemy. Kontaktuj się z nami poprzez biuro@zpasjizrobione.pl lub przez facebook’a @zpasjizrobione.

Co zyskasz reklamując się w naszym katalogu?

• Twój produkt trafi do bazy nowatorskiego katalogu polskich produktów handmade.

• Przedstawimy Twoją markę oraz zareklamujemy ją w naszych mediach społecznościowych.

• Dzięki zamieszczanym we wpisie linkom, produkt sprzedajesz bezpośrednio w swoim sklepie (lub na swoim fanpage) bez zbędnej prowizji.

• Bez dodatkowych kosztów produkt będzie promowany w naszych mediach społecznościowych.

• Zyskujesz nowych klientów, którzy przy pomocy naszego artykułu będą mieli konkretną wiedzę o Twoim produkcie. W ten sposób nie tracisz czasu na odpowiadanie na pytania, a sfinalizujesz zamówienie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!