Zjawiskowa bransoletka sutasz

Opublikowane przez Gaba w dniu

Czasem w szkatułce z biżuterią każdej kobiety brakuje czego bardzo wyszukanego, niepowtarzalnego, na wyjątkową okazję. Powinno być to coś, czego nie można kupić od ręki, czego nie będzie miała inna kobieta. W końcu każda z nas lubi posiadać coś unikatowego. Z pewnością do takiej biżuterii należy taka, która jest tworzona RĘCZNIE. Jeśli dodatkowo mówimy o bardzo wymagającej i czasochłonnej technice, jaką jest sutasz, możemy być pewni niezwykłości nabytej błyskotki. Co więc powiecie na zjawiskową bransoletkę sutasz, którą pragniemy Wam przedstawić w dzisiejszym wpisie? 🙂

Bransoletka sutasz, której poświęcamy uwagę w tym wpisie, jest bardzo eleganckim, wytwornym dodatkiem do np. wieczorowej stylizacji. Składa się z połyskujących czarnych koralików, które przeważają nieznacznie ilością nad bordowymi, matowymi kamykami. Jednak ostatecznie takie zestawienie świetnie ze sobą współgra. Najbardziej wymagającym i żmudnym elementem tworzenia tego typu biżuterii jest moment wyszywania pasków z materiału. Sutasze, bo tak właśnie nazywa się ten detal, okalają każdy z koralików, łącząc tym samym wszystkie fragmenty w jedną spójną całość. W tym przypadku jest to metalizowany sznurek, który dopełnia gamę kolorystyczną bransoletki. Zapięcie wykonane jest natomiast z antyalergicznej stali szlachetnej i ma możliwość regulacji. Aby uchronić elementy przed zabrudzeniem, wykonawczyni zabezpiecza ją impregnatem.

zjawiskowa bransoletka sutasz

Kto te cuda tworzy?

Aby praca była efektowna i estetyczna wymagana jest wprawna ręka oraz wyczucie smaku. Niewątpliwie nie można tych cech odmówić twórczyni tej zjawiskowej bransoletki sutasz, którą jest Pani Aneta. Tworzy ona markę PROJECT ANNETTE – BIŻUTERIA SUTASZ, która oprócz bransoletek, tworzy również inne rodzaje biżuterii. Są to w głównej mierze kolczyki, chyba najczęściej wykonywana biżuteria techniką sutasz. Odwiedzając profil Pani Robótki, znajdziecie tam również fantazyjne broszki  czy KLIPSY DO BUTÓW. Pani Aneta inspiruje się głównie naturą, co niewątpliwe dostrzeżecie w niejednej jej niepowtarzalnej pracy. Jeśli macie w głowie jakiś pomysł, z pewnością zrealizuje go dla Was na indywidualne zamówienie.

Czasem wystarczy naprawdę niewiele, by dodać swej stylizacji uroku i niepowtarzalności. Taka zjawiskowa bransoletka sutasz niewątpliwie sprosta temu zadaniu. W doskonale dopracowanych szczegółach, odpowiednim doborze materiałów i kolorów tkwi całe sedno i piękno. Biżuteria w takim eleganckim, pełnym klasy wydaniu zasługuje na szczególne okazje. No, chyba że nie będziecie potrafiły się z nią rozstać na co dzień. 😉 Wtedy każdy dzień stanie się tym szczególnym.

 

Aby obejrzeć produkt bezpośrednio u producenta KLIKNIJ TU

 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *