Kategorie
blog

Facebook Likes

Nie łatwo odnaleźć się w świecie, w którym życie towarzyski zaczyna skupiać się wokół portali społecznościowych. Tym bardziej w trakcie obecnej sytuacji, jaka zmusiła miliony ludzi na całym świecie do ograniczenia kontaktów towarzyskich. Interakcje międzyludzkie znalazły swoje miejsce w wirtualnym świecie, gdzie o wizerunku danej osoby decyduje ilość lajków.

„Kciuk w górę” czyli „lubię to!”

Budowanie dobrego wizerunku w realnym świecie może potrwać latami. Okazuje się jednak, że jest to znacznie łatwiejsze za pomocą popularnych platform społecznościowych. Gromadzone pod zdjęciami i postami polubienia, świadczą o atrakcyjności naszych postów. Z kolei każdy, kto publikuje takie treści, liczy na to, że otrzyma ich dużo. Okazuje się jednak, że nie zawsze jest to takie proste. Czasem po prostu publikowane przez nas treści mają mniejszy zasięg. Jest jednak kilka sposobów, które mogą okazać się pomocne

Przeczytaj: Statystyki Instagram – jak skutecznie sprawdzić [PORADNIK]

Lajki na FB – jak je zwiększyć?

Aby tego dokonać wystarczy:

  • Wykupić odpłatną reklamę – FB ma ograniczony zakres zasięgu postów, które nie zostały opłacone, dlatego warto je wypromować. 
  • Kupowanie lajków – posty, łątwy i tani sposób na zwiększenie ilości łapek pod postami.
  • Pozyskiwanie polubień na własną rękę – np. poprzez udostępnianie postu na grupach oraz za pomocą postów zawierających interesujące contenty.
  • zwiedzaniekrakowa.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *